Online kurz - Jak podnikat jako regionální podnikatel - Standa Vavřík

Přejít na obsah

Online kurz - Jak podnikat jako regionální podnikatel

Být dnes OSVČ podnikatelem je náročné. Čemu všemu musí malý regionální podnikatel čelit? Jak mu pomůže online podnikání?  

 
On-line kurz, který jsem vytvořil pro podnikatele v regionu Severní Morava, kde podnikám. Tento kurz se stal oblíbený, že jsem je uvolnil pro všechny, kteří podnikají a potřebují pomoc.
  • Další videa si můžete prohlédnout kliknutím na levé menu.

  • Část on-line kurzu je zdarma, ostatní videa uvidíte, pokud vstoupíte do uzavřené Facebook skupiny, kde radím podnikatelům, jak napojit online marketing na své podnikání.

Chcete získat přístup do kompletního on-line kurzu "Jak podnikat jako živnostník i za pár let?" Přihlaste se do uzavřené Facebookové skupiny Online Marketing - aneb jak podnikat v regionech? Odpovězte na 3 jednoduché otázky a schválíme Vás.
Co když nejsem živnostník a nemám IČO? I vy můžete získat přístup do on-line kurzu „Jak podnikat jako živnostník i za pár let“ tím, že splníte 2 jednoduché úkoly.
1)  Označíte stránku Online Marketing "To se mi líbí" a nasdílejte stránku na svůj facebook.
2) Dejte stránce pozitivní hodnocení  5 *****. Hodnocení provedete kliknutím na obrázek hvězdiček vpravo.
Po označení Facebook stránky "On-line marketing" TO SE MI LÍBÍ, sdílení stránky na Váš osobní profil a označení 5 * * * * *, mi do komentáře napište „Hotovo“. Jako poděkování Vám pošlu do soukromého chatu přístupy. Většinou do 24 hodin budete mít vytvořen speciální přístup.
Online marketing je cesta, jak se dostat do hlav zákazníků.
Stanislav Vavřík
Havířov
73601
Mob: 725 917 376
e-mail: info@standavavrik.cz
Copyright © 2010 – 2017 standavavrik.cz
Návrat na obsah