Online video kurzy, uvnitř tajně Facebook skupiny:

"STANISLAV VAVŘÍK - ONLINE KLUB"

   

   

 👍   Jak podnikat jako malý regionální podnikatel? Najdete v něm 16 videí a více jak 150 minut praktických rad pro vaše podnikání. Obzvláště tento kurz pomáhá OSVČ a menším firmám uspět nad velkými firmami v regionech kde podnikají.  

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

👍  Jak využít sociální sítě v podnikání? Najdete v něm 36 videí  více jak 270 minut praktických rad a know-how, které z vaší firmy udělají hvězdu na sociálních sítích. Naučíte se vytvořit si své firemní Facebook stránky, budete je umět správně propagovat a naučíte se techniky, které Vám pomohou využít firemní Facebook naplno, aniž byste si museli platit Facebook reklamu.

    

👍  Základy na sociálních sítích, je online kurz, který Vás seznámí s možnostmi všech dostupných sociálních sítí, a pomůže vám s jejich propagací.  Obsahuje 18 videí a 120 minut praktických rad.

    

👍   Jak využít Facebook v podnikání na osobním profilu? Aneb proč Facebook zakazuje falešné profily a proč když je budete používat správně, budete mít v podnikání úspěch? Najdete v něm 6 videí a více jak 67 minut praktických rad. Tento kurz pomáhá lidem, kteří chtějí na Facebooku podnikat inkognito. Často tento kurz oceňují lidé, kteří podnikají v nějakém MLM systému. Spolu s předcházejícím kurzem, dosáhnete pákového efektu na sociálních sítích. 

    

👍   Microsoft Office pro podnikatele. Aneb "Jediný on-line kurz,  který potřebuje pro profesionální ovládnutí Microsoft Office". Kurz obsahuje 83 videí a 1080 minut návodových videí o tom jak se naučit využít Word, Excel a další nástroje jako profesionál. Na své si přijdou jak začátečníci tak i podnikatelé, kteří potřebují pracovat s kontingenčních tabulkách. Základy ocení vaše děti za základní škole, studenti na střední škole, ale kurz pomáhá i lidem, kteří si chtějí zvýšit kvalifikaci. Navíc se naučíte využívat free nástroj na úpravu fotek, tvorbu letáků a vizitek. Nástroj Gimp, který je často nazýván Fotoshop ZDARMA.

    

👍  GDPR – krok za krokem. Dvou hodinový záznam ze školení, ve kterém pochopíte vše podstatné o tom, jak zavést nařízení EU ve své firmě. V případě že budete potřebovat poradit, klidně se na mne obraťte, protože jsem DPO pověřenec do 250 zaměstnanců.

    

👍 Záznamy ze školení a webinářů. V on-line klubu periodicky přibývají videa z přednášek a webinářů jak mých, tak mých kolegů, kteří se věnují online marketingu. Abyste nemuseli sledovat videa na internetu, upravím je tak, abyste se vždy dozvěděli do nejdůležitější.

Stanislav Vavřík
Mírová 374/3
Havířov
73601
 
IČO: 73353736

Komunikujte se mnou na sociálních sítích:

 

Zásady ochrany osobních údajů ZDE.