Co najdete v ON-LINE clubu?

 Jak podnikat jako malý regionální podnikatel? 

V online kurzu najdete 16 videí a více jak 150 minut praktických rad pro vaše podnikání. Obzvláště tento kurz pomáhá OSVČ a menším firmám uspět nad velkými firmami v regionech kde podnikají.

Jak se stát hvězdou na sociálních sítích?

V online kurzu najdete 36 videí více jak 270 minut know-how, které z vaší firmy udělají hvězdu na sociálních sítích. Naučíte se vytvořit si své firemní Facebook stránky, budete umět tvořit virální příspěvky a naučíte se základům reklamy na sociálních sítích.


Základy na sociálních sítích.

Online kurz Vás seznámí s možnostmi všech dostupných sociálních sítí, a pomůže vám s jejich propagací. Obsahuje 18 videí a 120 minut know-how.

Jak využít Facebook v podnikání na osobním profilu?

Aneb proč Facebook zakazuje falešné profily a proč když je budete používat správně, budete mít v podnikání úspěch? Najdete v něm 6 videí a více jak 67 minut praktických rad. Tento kurz pomáhá lidem, kteří chtějí na Facebooku podnikat inkognito. Často tento kurz oceňují lidé, kteří podnikají v MLM systémech. 

Microsoft Office pro podnikatele.

"Jediný on-line kurz, který potřebuje pro profesionální ovládnutí Microsoft Office". Kurz obsahuje 83 videí a 1080 minut návodových videí o tom jak se naučit využít Word, Excel a další nástroje jako profesionál. Na své si přijdou jak začátečníci tak i podnikatelé, kteří potřebují pracovat s kontingenčních tabulkách. 
GDPR – krok za krokem.

Dvou hodinový záznam ze školení, ve kterém pochopíte vše podstatné o tom, jak zavést nařízení EU ve své firmě. V případě že budete potřebovat poradit, klidně se na mne obraťte, protože jsem DPO pověřenec do 250 zaměstnanců.

Jak získat členství v klubu v roce 2020 ZDARMA?

1

Dejte FB stránce "ONLINE MARKETING" hodnocení.

Klikněte na FB stránku a dejte FB stránce  pozitivní hodnocení 5 x 🌟🌟🌟🌟🌟.

FB ONLINE MARKETING

2

Napište v hodnocení minimálně 25 znaků.

25 znaků je nutné pro dokončení pozitivního hodnocení. Po hodnocení počkejte na odpověď, ve které Vám příjdou přístupy do Online klubu.

3

Nechcete čekat? Napište mi na FB.

Klikněte na můj osobní Facebook, přidejte si mne mezi přátelé. Díky tomu, že budeme propojeni na FB Vám mohu poradit. 
FB Standa Vavřík ⏪

Vybrané reference

Stojí za to registrovat se do online klubu? Podívejte se na reference. 

Video ukázka z on-line klubu

Klikněte na tlačítko a podívejte se na ukázku, toho co najdete v online klubu.

Adresa:

Mírova 374/3
Havířov
73601

Kontakty:

Email: info@standavavrik.cz 
Ičo: 73353736