Nástroje pro hromadný e-mail marketing - Online marketing - Standa Vavřík

Přejít na obsah

Nástroje pro hromadný e-mail marketing

Standa Vavřík
Vytvořil v E-mail marketing ·
 
Podívejte se na video, ve kterém shrnuji zkušenosti s nástroji na hromadný e-mail marketing.


 
SmartEmailing – Zatím nejlepší nástroj na hromadný email marketing v České a Slovenské republice. Žel, je poněkud drahý a aspiruje na to, být ještě dražší. Na druhou stranu máte vyřešen problém s GDPR a jeho implementaci. Určitě se zaregistrujte do tohoto nástroje tím, že kliknete na odkaz níže. Získáte tak přístup k naučným videím, které Vás seznámí s hromadným e-mail marketingem a pomohou Vám pochopit rozdíl, mezi  SPAMováním a cílenou e-mailovou komunikaci s klienty.

 
Mailchimp – Druhý nejlepší nástroj na hromadné odesílání firemních emailů. Je to největší nástroj na hromadné Spamování, které využívají nezkušení marketéři. Díky tomu, že máte možnost odesílat e-maily na 2000 kontaktů a od února 2017 dokonce můžete využívat autorespondéry, stal s Mailchimp silnou konkurencí SmartEmailingu.

 
Emailkampaně.cz – český nástroj, který nabízí komfortní hromadnou rozesílku. Zaregistrujte se a vyzkoušejte si hromadnou rozesílku na 15 000 emailů během 14 dnů. Odkaz  máte níže.

 
Mailátor – nástroj který Vám také pomůže rozesílat e-mail. Zaregistrujte se do členské sekce a sledujte videa, které Vám podobně jako ve SmartEmailingu pomohou pochopit zákulisí a problémy hromadného e-mailingu.


Přihlaste se do SmartEmalingu a sledujte naučná videa. Klikněte ZDE.

Přihlaste se do EmailKampaně.cz a odešlete ZDARMA aŽ  15.000 e-mailů. Klikněte ZDE.

Přihlaste se do Mailatoru a sledujte videa, která Vám pomohou v propagaci. Klikněte ZDE.
Bez komentářů


Online marketing je cesta, jak se dostat do hlav zákazníků.
Stanislav Vavřík
Havířov
73601
Mob: 725 917 376
e-mail: info@standavavrik.cz
Copyright © 2010 – 2017 standavavrik.cz
Návrat na obsah