Sedm důvodů proč má mít každá společnost svůj affiliate program - Online marketing - Standa Vavřík

Přejít na obsah

Sedm důvodů proč má mít každá společnost svůj affiliate program

Standa Vavřík
Vytvořil v Affiliate marketing ·
 Více tržeb
  • Dle průzkumu z affiliate partnery je prokázáno, že zapojením vašeho prodejního webu nebo profesního e-shopu stoupne obrat o více jak 40%.

Nové potencionální zákazníky
  • Dle průzkumu z affiliate partnery je prokázáno, že zapojením vašeho prodejního webu nebo profesního e-shopu stoupne obrat o více jak 40%.
 
Affiliate partner opakovaně motivuje zákazníky k prodeji
  • Správný affiliate partner není jen o kopírování affiliate URL odkazů. Připravuje speciální články, hledá důvody proč by měli produkt či službu koupit a strategicky plánuje kampaně.
 
Budování značky
  • Affiliate partneři vám pomáhají budovat vaši značku. Affiliate partneři mají rádi propagaci produktů, které rezonují s jejich zájmy. To znamená že mají unikátní databázi e-mailových kontaktů, originální fanoušky na sociálních sítích či mají okruh známých, ke kterým by jste se nedostali.
 
Raketově utečete konkurenci, aniž by jste museli bojovat s cenou
  • PPC kampaně a další internetové nástroje jsou dobrý pomocník, ale také Vám můžou odčerpat mnoho financí na propagaci. Zvláště pokud konkurence využívá stejmé reklamní nástroje, pak Vás jeden potencionální zákazník bude stát neuměrně moc nákladů oproti zisku. Affiliate partner Vám tvoří nové články na webu, propaguje Vás v oblasti ve které konkurence není.
 
Budování relevantních odkazů na firemním webu a obsazení prvních pozic ve vyhledáváčích
  • Málokdo si asi uvědomuje, že díky novým odkazům na vaši prodejní stránku nebo e-shop si budujete pevnou pozici ve vyhledávačích. Zapojením affiliate partnerů jako bonus ušetříte na správu SEO optimalizace.
 
Platíte, až za uskutečněný prodej
  • To je hlavní důvod pro to, zapojit do svého marketingu affiliate partnery. Kde jinde najdete externí obchodní zástupce kteří Vás nic nestojí a platíte jim jen za skutečný obrat jejich zákazníků.Bez komentářů


Online marketing je cesta, jak se dostat do hlav zákazníků.
Stanislav Vavřík
Havířov
73601
Mob: 725 917 376
e-mail: info@standavavrik.cz
Copyright © 2010 – 2017 standavavrik.cz
Návrat na obsah